Biz Kimiz?

Akademik Tanıtım otomasyon baskı sistemleri üzerine Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü içinde 300 m² alana kurulmuş bulunmaktadır.

Mimari proje çıktıları ve taramaları siyah beyaz olarak saatte 6300 m² renkli baskı kapasitesi günlük 2500 m²’dir. Makine parkuru en son gelişen teknoloji ürünlerinden oluşmaktadır. Çalışmalarınızı PDF veya TIFF olarak netten yollayabilirsiniz. Kurye sistemimiz size talep etmiş olduğunuz sürede siparişinizi ulaştıracaktır.

Fotokopi kopyalama sistemleri siyah beyaz baskı olarak saatte 45.000 adet renklide saatte 15.000 adettir.

Ciltleme sistemleri ısısal + spiral + perçin + kitap ciltleme olarak günlük kapasite 1.500 adettir.

Şirket tanıtım dosyaları ürün katalogları kurumsal kimlik çalışmaları şirketin kendi bünyesinde işinde profesyonel elemanlar tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Akademik Tanıtım kendi bünyesinde bulunan latex dijital baskı makinesi HP 26500 ile istenilen görsellerden canvas tablo ve özel duvar kağıtları üretmektedir. Şirketimiz kendi bünyesinde lisanslı olarak 170.000 adet üzerinde görsele sahiptir.

İstenilen ebatlarda iç ve dış mekan dijital baskı ve poster ürünler için günlük 1.750 m² kapasite ile hizmet vermektedir.

Kişiye özel veya kurumsal sayıda baskılı ürünlerde şirket bünyesinde üretilmekte olup proje bazında çalışmalarımız mevcuttur.

Şirket prensibimiz kalite + hız + ekonomik fiyat olarak belirlenmiştir. Sektörümüzde her zaman daha ucuzu bulmak mümkün fakat kaliteli süratli değerinde fiyat bulmak her zaman mümkün değildir, amaç olarak müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.