Canvas Baskı Resimleri


Akademik tanıtım olarak şirketimiz istenilen her boyutta kanvas tablo üretebilmektedir.
Kanvas Tablolar ressamların tablo yapmakta kullandığı tuval bezine dijital baskı makineleri ile yapılan baskıya verilen isimdir. Tuvallerde en önemli nokta bezin kalitesidir. Tuval bezi üzerine yapılan resmin kalitesi için öncelikle kaliteli bir tuval bezi seçilmesi en önemlidir. Çünkü Yüksek kalitede baskıyla iyi çözünürlükte basılan resimler 3 cm ve 5 cm olarak kasnaklanarak tablo haline dönüştürülür.
Kanvas Tablo kaliteli baskı özelliğini %100 pamuk olan bezinden almaktadır. Piyasada sentetik olarak üretilen bir çok kanvas tablo baskı ürünü satılmaktadır. Ancak bunlar baskı kalitesi ve görünüm açısından oldukça kalitesiz durmaktadır. %100 pamuklu bez üzerine yapılan kanvas tablo baskılar istenilen ölçülerde ve tasarımlar da hazırlanarak duvarınızda yerini almaktadır.
Kanvas Tablo seçerken duvar ölçülerinizi yerin şekline göre almak önemlidir. Kanvas Tablo seçiminde diğer önemli nokta dekorasyonunuzu tamamlayan resim ,fotoğraf ve baskılardan tercih etmenizdir. Kanvas Tablolar da seçtiğiniz resimlerin üzerinde renk açısından tonlama yapılabilir. Yani renkleriyle oynayabilirsiniz. Hatta Kanvas Tablo resimlerinin üzerine doku-varak çalışmaları bile yapılabilmektedir. Bu şekilde dekorasyonunuzu tamamlayan çok şık tablolar elde edebilirsiniz.
Harici beğendiğiniz resimlerden olabileceği gibi şahsi sizin seçtiğiniz özel size ait görsellerden de tablonuz yapılabilir.Kanvas tabloda en önemli faktör resim çözünürlüğüdür.
Akademik tanıtım olarak Tüm dünyadan lisanslı 200.000 üzerinde bir resim arşivine sahip bulunmaktayız.
kanvas baskıda kullandığımız HP latex 28.500 tamamen doğaya ve sağlığa zararsız boyalarla baskı yapmaktadır.