Çerçeve ve Tanıtım Standları

Reklamcılık sektöründe bol miktarda kullanılan posterlerin bir yerlere yapıştırılma devrini tamamen kapatan Poster Tutucular afiş, ilan, duyuru gibi poster benzeri materyallerini hem şık hem de fonksiyonel olarak sergilenmesini sağlayan bir üründür.
Poster tutucu alt ve üst olmak üzere iki ayrı setten oluşan bir reklamcılık malzemesidir. Özel olarak tasarlanmış yüzeyi sayesinde sorunsuz ve sıkı bir kavrama sağlar. Hafif ve şık olmasının yanı sıra istenirse duvara monte ederek isterseniz de tavandan askılı şekilde görselleri sergileme imkanı sağlar. Tavandan askılı şekilde yapacağınız uygulamalar Poster Tutucuların her iki yüzünü de kullanmanıza olanak verir. Küçük ve orta boy afiş, ilan, bildiri, broşür ve posterleri sergileyebilirsiniz. Büyük boylar için farklı malzemeler önerilmektedir. Genel olarak 28 ve 32 milimetre olarak üretimi mevcuttur.
Poster Tutucular kullanımı kolay, kurulumu pratik ve reklamcılık sektörüne uygun bir şıklıkta üretilmiştir. Yoğunlukta olarak metalik gri renkleri mevcuttur. Reklamcılık sektöründe özellikle afiş ve posterlerin asılması için harcanan emek ve her boyut için farklı çerçeve kullanımının tamamen önüne geçebilen Poster tutucular istenilen ebatta görselleri saygın bir şekilde sergilemenizi sağlar. Poster tutucu fiyatları ise tahmin edileceği üzere sağladığı fayda göz önüne alındığında daha ekonomiktir.
Afiş, ilan, reklam ve bilgilendirme posterleri düşük fiyata şık ve güvenli bir şekilde sergilemenizi sağlayan Poster Tutucular fonksiyonel ürünlerdir. Alüminyum Çerçeve
Açılır kapanır özelliğine sahip kapaklarıyla kolay kullanım olanağı sağlar ve Yatay ya da Dikey olarak montaja uygundur. yalnızca çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmakla kalmıyor, sürekli büyüyen ve rekabetin hayli kızıştığı piyasada büyük bir ekonomik avantaj sağlamaktadır. Alüminyum çerçeve ile ev, okul, dükkan, cafe, restaurant vb. mekanlarda Afişlerinizi, Fiyat Listeleri’nizi, Ürün, Reklam ve Kampanya yazılarınızı duvarda sergilemenizi sağlar. Açılır-Kapanır kenar sistemi ile görsellerinizi kolayca yerleştirebilir, istediğiniz zaman kısa sürede görsel değişimi yapabilirsiniz.

1-Alüminyum Gönye ( Düz ) Çerçeve;

Ürünün tamamı alüminyumdan üretilmiştir.
Kolay açılır kapanır çerçeve sistemi ile
içerisindeki görsel kısa sürede değiştirilebilmektedir.
Çerçeve içerisinde görsel medyayı koruyucu pvc
antirefle bulunmaktadır.
A4, A3, A2, A0, B3, B2, B1, B0 ebat
Özel ebatlarda üretim yapılmaktadırPoster Tutucu;
Ürünün tamamı alüminyum, asma aparatları plastikdir.
Kolayca açılır ve asılacak olan posterleri sıkıştırarak tutar.
Alt profil postere düzgün bir görünüm sağlar.
Poster profilini misina ile tavana yada duvara asalabilirsiniz.
Ürünün takım içeriğinde, alt – üst poster profili ve asma aparatı bulunmaktadır.
50, 60 , 70, 80, 100 cm ebat.
Özel ebatlarda üretim yapılmaktadır.

2-Alüminyum Rondo ( Oval ) Çerçeve;
Ürünün tamamı alüminyumdan üretilmiştir.
Kolay açılır kapanır çerçeve sistemi ile içerisindeki görsel kısa sürede değiştirilebilmektedir.
Çerçeve içerisinde görsel medyayı koruyucu pvc antirefle bulunmaktadır.
A4, A3, A2, A0, B3, B2, B1, B0 ebat
Özel ebatlarda üretim yapılmaktadır.