Neden Biz?

Akademik Tanıtım iç mekan dijital baskı ve dış mekan dijital baskıda, ofset baskı ve promosyon malzemeleriyle üst düzey kaliteyi arayanlar için en doğru seçim…

Çünkü Akademik Tanıtım baskılarda kullandığı makine parkurunu dünyada kendini ispatlamış, en iyi baskıyı alan iç mekan dijital baskı makinesi, dış mekan baskı makinesi, en iyi harf kesiminin yapıldığı folyo kesim makinesi, ciltleme makinesi, ozalit makinesi ve üst kalitede ürün elde edilen laminasyon makineleri ile donatmıştır.

Akademik Tanıtım olarak müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar sektörde farkındalık yaratıyoruz. Akademik Tanıtım, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir firmadır. Akademik Tanıtım olarak istediğiniz her ölçüde ve türde dijital baskıyı yapabilme kapasitesine sahibiz. Sizlere Branda Baskı, Kağıt Baskı, Kumaş Baskı, CLP, Otobüs Durağı Baskıları, Klasik Billboard, Luna, Afiş Değiştirici, Mesh Branda, Baskı One Way Vision, Raket Board, Folyo Baskı gibi birçok dijital baskı gerektiren alanlarda, ofset baskı gerektiren alanlarda ve promosyon alanında hizmet veriyoruz. Şirketler, siyasi partiler, resmi kuruluşlar ve özel kişilerin tüm özel günlerinde ve tanıtım kampanyalarında ihtiyaç duydukları pankart, bayrak, afiş, promosyon ve diğer gereksinimlerini karşılamaya hazırız.

İstediğiniz ebattaki fotoğraf baskılarınız için de en yüksek kalitede renk ve kağıt kalitesi sunuyoruz. Fotoğrafınızı laminasyon ile kaplayarak kaliteli, uzun ömürlü ve görsel olarak çok iyi bir görüntü elde ediyoruz.

Akademik Tanıtım olarak tekstil, gıda, hastane ve barkod kullanan müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit etiket baskı yapmaktayız. Etiketler farklı şekil, ebat ve renk kombinasyonlarında üretilebilmektedir. Bu da sizlere sınırsız opsiyonda marka yaratıcılığı sunabilmektedir. Böylelikle markanız diğerlerinden farklı ve göz alıcı görünmekle kalmayacak, etiketin pratik birçok avantajını da elde edecek.

Akademik Tanıtım olarak daima siz değerli müşterilerimize yüksek teknolojiyle hizmet vermeyi hedefliyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte baskı makinelerinde ve tekniklerindeki tüm yenilikleri takip etmemiz, çağa ayak uydurmamız ve kendimizi sürekli güncelliyor olmamız sayesinde sizlere kaliteli baskı ve hızlı hizmet verebilmenin, baskı yöntemlerini, doğru ve sorunsuz kullanarak sağlıklı ürünler ortaya çıkarabilmenin ve bunu sizlere en hızlı şekilde sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Akademik Tanıtım, firmalara kurumsal baskı çalışmalarında, antetli kağıt, zarf, kartvizit, cepli sunum dosyası, karton çanta, bloknot, küp bloknot, afiş, sticker, katalog, poster, insert, el ilanı, broşür, Mouse pad, bardak altlığı, magnet, oto kokusu baskılarında ürettiği çözüm ve fonksiyonellik, çağdaş formlar ve kurumsal kimliğin baskılı ürünlere entegre olması için, baskının her aşamasını bağımsız değerlendirerek disiplinli çalışır. Çağdaş tasarımı çağdaş matbaacılık anlayışı ile birleştirerek, modern kimlikte baskılı ürünler ortaya çıkarır. Akademik Tanıtım, müşterilerinin baskı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktadır. Akademik Tanıtım üretici firma olmasının verdiği güç ile taahhütlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmekte, matbaa bilgisi nedeni ile de üretim esnasında israfı ortadan kaldırmakta, yapılan işleri noksansız, en kısa zamanda düşük maliyet ve kalite anlayışı ile yapmaktadır. Kaliteyi her zaman çağa ayak uydurarak çevreye saygılı dürüst bir hizmet vermektedir. İstediğiniz adette ve renkteki taleplerinize, üretici firma olma nedeni ile uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmet sunmaktayız.

Siz hayal edin biz yapalım.